MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Vilfåtölj 14733138
nr 1473 3138
Vilfåtölj
Dux, Fenix, design: Sam Larsson, Skinn. Längd: 145 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:19:16
1.000 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr